logo MDK Muranów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAMY OD 4.09.17 r.


Rozkład zajęć naborowych w MDK „Muranów” w roku szkolnym 2017/2018

 Telefony: 22-635-82-85,  22-635-01-40.

 

 

ZAJĘCIA

NAUCZYCIEL

DNI TYGODNIA

GODZINY

GRUPY WIEKOWE

PRACOWNIA / PIĘTRO

 

 GRUPA NUMER

RYSUNEK

I MALARSTWO

DLA MŁODZIEŻY

Olga Lubacz

wtorek

(malarstwo)

15.30-18.45

15-20 lat

Rysunku
i malarstwa

IV piętro

1

  piątek

(rysunek
 z modelem)

15.30-18.45

15-20 lat

 

Rysunku
i malarstwa

IV piętro

2

 

RYSUNEK

I MALARSTWO

DLA NASTOLATKÓW

Elżbieta Kossakowska

piątek

 

16.40-18.55

11-16 lat

Plastyczna

III piętro

3

PLASTYKA

Elżbieta Kossakowska

wtorek

15.00-16.30

5-11 lat

 

Plastyczna

 III piętro

4

wtorek

16.40-18.10

5-11 lat

 

Plastyczna

 III piętro

5

piątek

15.00-16.30

5-11  lat

 

Plastyczna

 III piętro

6

PLASTYKA

Dorota Szczocka

poniedziałek

15.00-16.30

5-11 lat

 

Plastyczna

 III piętro

7

poniedziałek

16.40-18.10

5-11 lat

 

Plastyczna

 III piętro

8

 

Z WYOBRAŹNIĄ
NA TY
trening twórczej wyobraźni
i umiejętności manualnych

Grzegorz Pańkowski

czwartek

16.00-17.30

5-9 lat

Malarska

 IV piętro

9

CERAMIKA
I RZEŹBA
Z ELEMENTAMI PLASTYKI

Bernadetta

Neumann

-Kochańska

środa

15.00-16.30

5-10 lat

 

Plastyczna

 III piętro

10

środa 

16.40-18.10

11-16 lat

 

Plastyczna

 III piętro

11

Grafika komputerowa,      programowanie wizualne
i multimedia - klub

Marta Rutkowska

 

wtorek

15.30-18.30

8-16 lat

 

Pracownia

komputerowa

III piętro

12

Programowanie
 i tworzenie stron internetowych  (LOGOMOCJA, SCRATCH, JAVASCRIPT, HTML, C++,C#) - klub

czwartek
15.30-18.30
10-20 lat

 

Pracownia

komputerowa

III piętro

 

13

 

Grafika komputerowa
i programowanie wizualne dla najmłodszych

piątek
 
15.30-17.00

 

5-12 lat

 

Pracownia

komputerowa

III piętro

14

Zajęcia   rytmiczno-baletowe

Klara Dłużniewska  -Białczyk

  piątek

14.30-16.00

5-6 lat

 

Sala

widowiskowa

II piętro

15

Taniec nowoczesny
z elementami baletu

poniedziałek

i środa

14.30-16.00

16.00-17.30

6-10 lat

 

Sala

widowiskowa

II piętro

16

Zespół tańca nowoczesnego
„Relaks-Tan Mini”

poniedziałek

i piątek

16.15-17.45

16.15-17.45

8-13 lat

 

Sala

widowiskowa

II piętro

17

Zespół tańca nowoczesnego
„Relaks-Tan”

poniedziałek

i środa

17.50-19.20

17.40-19.10

10-15 lat

 

Sala

widowiskowa

II piętro

18

TEATR dla dzieci

Joanna Oleś

wtorek

16.50-18.20

6-10 lat

 

Sala widowiskowa

II piętro

          19

TEATR dla nastolatków

Joanna Oleś

wtorek

15.00-16.30

 

11-16 lat

 

Sala widowiskowa

II piętro

          20

RYTMIKA

 

Leszek Fąfara

wtorek
i czwartek

17.30-18.15

5-7 lat

Sala muzyczna

II piętro

21

 

NAUKA GRY  NA KEYBOARDZIE - klub

Leszek Fąfara

 

wtorek

15.30-17.15

5-16 lat

 

Sala muzyczna

II piętro

22

czwartek

15.30-17.15

5-16 lat

 

Sala muzyczna

II piętro

23

„ROZWINĄĆ SKRZYDŁA” – zajęcia kulturowo-językowe
 
(j. polski)

Alicja Kuszewska

czwartek

15.00-16.30

6-8 lat

 

Czytelnia

III piętro

 

24

„ROZWINĄĆ SKRZYDŁA” – zajęcia kulturowo-językowe
 
(j. polski)

czwartek

16.40-18.10

9-11

 

Czytelnia

III piętro

 

25

  JĘZYK ANGIELSKI

Danuta Koronowska

 

wtorek

 

15.30-17.00

6-9 lat

Galeria

Parter

26

 

wtorek

  

17.10-18.40

10-13 lat

27








Istnieje możliwość uczęszczania dziecka na zajęcia w godzinach zarezerwowanych
dla innej grupy wiekowej po konsultacji  z nauczycielem