Wyniki konkursów: "Jesteśmy cząstką przyrody" i "Wydajemy własną książkę" zamieszczone są w zakładce: MDK/KONKURSY.
Szczegóły zapisów na nasze zajęcia podczas akcji "LATO W MIEŚCIE 2022" zamieszczone są w zakładce: ZAJĘCIA/INNE/LATO W MIEŚCIE.
Od dnia 11 kwietnia 2022 r. (poniedziałek) zapraszamy zapisanych uczestników (po długiej przerwie) na zajęcia taneczne.
DRUK KARTY UCZESTNIKA ZAJĘĆ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z UKRAINY (wersje: polskojęzyczna i ukraińskojęzyczna) do pobrania w zakładce: MDK/DRUKI.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego w roku 2022 zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
Regulamin konkursu teatralnego ŚFMT 2021/2022 - znajdziecie w zakładkach: ŚFMT i konkursy.
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/22: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.

Dnia 30 listopada 2021 r. w sali widowiskowej MDK „Muranów” - odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursach: literackim i recytatorskim zorganizowanych w ramach XVI edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów. Festiwalowe statuetki Wen oraz dyplomy wręczyli laureatom Pan Aleksander Ferens - Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy oraz Pan Łukasz Kasprzak - Naczelnik Wydziału Oświaty i Funduszy Europejskich Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy. Podczas spotkania publiczność wysłuchała recytacji wybranych wierszy. Tematem tegorocznej edycji konkursu były myśli-cytaty Cypriana Kamila Norwida dotyczące piękna i działania, stąd w trakcie spotkania pojawiały się nawiązania do życia i twórczości patrona MDK „Muranów” (film animowany przygotowany przez nauczycieli oraz wiersze poety w interpretacji młodzieży). Wszystkim laureatom gratulujemy twórczej weny oraz nagród i zdobytego doświadczenia.

• 2a
  • 4a