W dniach: 15-18 października 2019 r. zajęcia taneczne z Panią Klarą Dłużniewską-Białczyk są odwołane.
XIV EDYCJA ŚRÓDMIEJSKIEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW 2019/2020 - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU. REGULAMINY W ZAKŁADCE "ŚFMT"
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.

Drodzy Uczestnicy, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpiecznego pobytu dzieci i młodzieży na terenie placówki przypominamy, że wszelkie spostrzeżenia, sygnały i uwagi, które pomogą nam podnieść poziom bezpiecznego pobytu uczestników naszych zajęć w naszej placówce, możecie zgłaszać (również anonimowo) za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie w zakładce "KONTAKT" lub pocztą elektroniczną na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Korespondencję należy oznaczyć dopiskiem "BEZPIECZEŃSTWO". Rodziców/Opiekunów chcących poznać procedury bezpieczeństwa obowiązujące w placówce zapraszamy do kontaktu z sekretariatem i dyrekcją. Przypominamy również, że o najważniejszych telefonach kontaktowych w razie potrzeby skorzystania z pomocy i wsparcia wyspecjalizowanych instytucji (ważne telefony poniżej). Zachęcamy także do odwiedzenia strony:https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/.

Rzecznik Praw Dziecka22 583 66 00

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 12, ul. Dzielna 1A22 636 66 99; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ministerstwo Edukacji Narodowej –
Departament Wychowania i Kształcenia Integracyjnego - 22 34 74 228

Ośrodek Rozwoju Edukacji – Wydział Wychowania i Profilaktyki - 22 570 83 38

Infolinia dla nauczycieli i rodziców - 800 100 100

Infolinia dla uczniów - 116 111

Telefon alarmowy (policja, pogotowie, straż poż.) 112

Wakacyjny Telefon Zaufania dla Młodzieży - 507 832 741 (swoje problemy mogą tam zgłosić również dorośli, pracujący na co dzień z młodymi ludźmi. Telefon jest czynny codziennie (do 31 sierpnia), w godz. 19-21.