Konkurs filmowy pt. "Akcja Animacja - Film" rozstrzygnięty. Szczegóły w zakładce: MDK/KONKURSY.
Konkurs "Wydajemy własną książkę" rozstrzygnięty. Zapraszamy po odbiór nagród od 8 czerwca w godz.:10-18 (11-12 czerwca MDK będzie nieczynny).
PRZED PRZYJŚCIEM NA ZAJĘCIA - OD 25 MAJA - PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY Z SEKRETARIATEM W GODZ. 8.00-16.00.
Dnia 25 maja 2020 r. (poniedziałek) wznawiamy nasze zajęcia. Procedury dotyczące udziału w zajęciach znajdują się w zakładkach: AKTUALNOŚCI i RADA ROD
W dniach: 18-22 maja 2020 r. zajęcia w MDK-u są zawieszone. Wznawiamy działalność od 25 maja 2020 r. (poniedziałek).
KONKURS PLASTYCZNY PT. "ZACHWYCENI KRAJOBRAZEM I KULTURĄ UKRAINY" ROZSTRZYGNIĘTY. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADKACH: AKTUALNOŚCI I MDK/KONKURSY
Konkurs multimedialny pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Warszawa” rozstrzygnięty. Szczegóły w zakładce: MDK/KONKURSY.
SEKRETARIAT CZYNNY W GODZ. : 8.00-16.00
WAŻNE!!! II etap rekrutacji: przyjmowanie wniosków od nowych kandydatów na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 trwa w dniach: 15 maja - 2 czerwca. Szcze
PROPOZYCJE ZAJĘĆ W DOMU W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA-INNE-PROJEKTY
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)
PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ ZNAJDZIECIE W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO (zakładka AKTUALNOŚCI).
XII edycja konkursu pt. "Młody Ilustrator" rozstrzygnięta. Wyniki publikujemy w AKTUALNOŚCIACH i w zakładce KONKURSY.

nauczyciel prowadzący: Elżbieta Kossakowska

młodzież w wieku: od 11 do 15 lat

zajęcia odbywają się w piątki od godz. 16.45 do godz. 19.10

Zajęcia ukierunkowane są na zindywidualizowany rozwój umiejętności i zainteresowań plastycznych  młodzieży w wieku 11-16 lat ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju umiejętności z zakresu rysunku i malarstwa sztalugowego w tym: studium postaci (model) i martwej natury. Podczas zajęć chętni uczestnicy przygotowują się do szkół i klas plastycznych średniego stopnia.

• P1240364
  • P1240370